Драйвове літо для самих маленьких читачів

Дата: 15.07.2021 09:53

Драйвове літо для самих маленьких читачів

Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами, можливість ближче пізнати їх.

В рамках програми «Літні читання» працівники публічної бібліотеки ознайомили своїх маленьких читачів із дитячого садочка «Берізка» з книжками та журналами для наймолодших.

Знайомство пройшло у формі ігор та розваг, відгадування загадок та спортивних руханок під веселу музику.

Дійство відбувалося на території селищного парку «Ювілейний». Діти корисно і приємно провели час. До роботи зі своїми маленькими користувачами бібліотекарі завжди підходять творчо та цікаво. Цього разу розважальну програму вела фіксік на ім'я Сімка.

Кредом працівників бібліотеки для дітей цього літа став вираз «Від читаючої дитини – до успішної людини». Для подальшого знайомства з друкованим словом малеча отримала в подарунок яскраві, цікаві дитячі журнали.