До уваги учасників бойових дій на Сході України, воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей!

Дата: 14.07.2021 11:00

Центр допомоги воїнам АТО (ООС) та членам їх сімей при Верхньорогачицькій селищній раді повідомляє про відновлення роботи закріпленого за Верхньорогачицькою громадою будиночку на території КП «База відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради для відпочинку учасників бойових дій на Сході України, воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей.

Усіх бажаючих громадян даної категорії запрошуємо на відпочинок за умови дотримання встановлених протиепідеміологічних вимог та відшкодування витрат на оплату використаної електроенергії!

За довідками та з відповідними заявами звертатися до Верхньорогачицької селищної ради (смт Верхній Рогачик, вул..Центральна, 48, ІІ поверх, каб.11). При собі мати: посвідчення УБД, копії паспорта та ІПН.

Контактна особа – Олена Михайлова.