Щодо повідомлень про порушення антикорупційного законодавства працівниками ДПС

Дата: 01.07.2021 15:12

Щодо повідомлень про порушення антикорупційного законодавства працівниками ДПС

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує громадськість та працівників органів ДПС щодо функціонування каналів надходження повідомлень про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДПС.

Зокрема, повідомити про корупцію можна наступними способами:

з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 73022, просп. Ушакова, 75, м. Херсон;

на офіційні адреси електронних поштових скриньок сектору з питань запобігання та виявлення корупції (далі – сектор): kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua;

з використанням сервісу «Пульс»: адреса електронної скриньки – idd@tax.gov.ua;

письмово через працівників сектору;

за номером телефону 0552-427-680 сектору.

Шановні мешканці обласного центру та Херсонської області! Ваша активна громадська позиція є невід’ємною часткою системи запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Додатково інформуємо: згідно з пунктом 1 статті 53 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» викривачі, їхні близькі особи перебувають під захистом держави.