У Верхньорогачицькій селищній раді затвердили плани соціального захисту категорійних дітей

Дата: 09.07.2021 08:37

07 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Верхньорогачицької селищної ради, де розглядались питання про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Так, члени комісії розглянули та затвердили 26 відповідних планів.

У ході засідання також планувалося розглянути питання про доцільність позбавлення батьківських прав Я.К., 1988 року народження над її малолітніми дітьми Я.К., 2008 року народження та Я.Д., 2010 року народження. Проте, в зв’язку з тим, що мати не з’явилася на засідання комісії, дане питання було перенесене на наступне.