У Верхньорогачицькій селищній раді спланували роботу на поточний тиждень

Дата: 29.06.2021 16:10

У Верхньорогачицькій селищній раді спланували роботу

на поточний тиждень

Сьогодні, 29 червня, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела щотижневу робочу нараду за участю заступника голови Дмитра Безрідного, старост старостинських округів, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради та керівників організацій і установ селищної ради.

На початку наради селищний голова представила присутнім новопризначених керівників спеціалізованих підрозділів, що здійснюють свою діяльність на території громади.

Тож, нині СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області очолює Андрій Чонка, а 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Херсонській області – Віталій Гришко відповідно.

Далі, під час наради, присутні проаналізували поточний стан справ у громаді та визначили коло головних завдань на найближчий період.

Усі керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, а також озвучили найнагальніші питання.

Зокрема, піднімалися фінансові питання, головні питання в галузях освіти, медицини, соціального захисту, питання протипожежної безпеки, старту жнив, епідеміологічної ситуації, а також проведення урочистого заходу «У наших прапорах – блакить небес, у серці нашім, сила нездоланна», що відбудеться 02 липня на схилах Дніпра в селі Бережанка.

По завершенню наради селищний голова традиційно надала керівникам структурних підрозділів відповідні доручення на найближчий період.