Верхньорогачицькі паурліфтери в черговий раз встановили рекорд України

Дата: 22.06.2021 11:25

Верхньорогачицькі паурліфтери в черговий раз встановили

рекорд України

Святкові дні у вихованців гуртка з пауерліфтингу Верхньорогачицької ДЮСШ пройшли насичено.

Так, представники Верхньорогачицької громади взяли участь у турнірі «Чемпіонат Півдня України 2021» з пауерліфтингу, який відбувся 19-20 червня у м. Дніпро.

Паралельно у м. Запоріжжі проходив Кубок Хортиці з окремих вправ пауерліфтингу, в якому брали участь ще двоє вихованців ДЮСШ.

Обидва заходи зібрали велику кількість учасників, професіоналів і аматорів різних вікових категорій. Верхньорогачани показали гідний результат і в підсумку отримали наступні нагороди WPF KRAWA:

Денщик Костянтин – грамоту за 1 місце у відкритій віковій та власній ваговій категорії. Юнак виконав нормативи І розряду та встановив рекорд України у вправі «станова тяга».

Пилипенко Артем – грамоту за 1 місце у власній віковій та ваговій категорії у вправі «станова тяга». Спортсмен зміг встановити новий рекорд України, побивши власний результат, досягнутий на минулих змаганнях у м. Запоріжжі.

Тренер ДЮСШ Грушецький Євген – грамоту за ІІ місце у вправах з пауерліфтингу (триборство) дивізіону PRO у відкритій віковій категорії, підійнявши у загальній сумі 647,5 кг та виконавши кваліфікацію КМС.

На змаганнях UPC у Запоріжжі нагороджено:

Федорука Анатолія – грамотою за І місце у вправі «станова тяга» у власній віковій та ваговій категорії.

Фуштей Богдана – грамотою за І місце у вправі «жим лежачи» у власній віковій та ваговій категорії.

Пишаємося досягненнями наших спортсменів! Будемо і надалі доводити, що верхньорогачани – сильні та гідні суперники!