Медиків Верхньорогачицької громади привітали з професійним святом

Дата: 18.06.2021 13:32

Медиків Верхньорогачицької громади привітали

з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун та заступник селищного голови Дмитро Безрідний відвідали медичні заклади громади та привітали колективи закладів охорони здоров’я з професійним святом.

Світлана Іванівна висловила медикам щиру подяку за професіоналізм та відданість справі збереження здоров’я верхньорогачан.

На честь медиків звучали слова подяки за те, що в непростий для громади, країни і всього світу час пандемії коронавірусу саме медичні працівники стали на першу лінію боротьби з недугою – ризикуючи власним та здоров’ям своїх рідних.

«Саме ви, ті люди, які першими жертвують власним здоров’ям та здоров’ям своїх рідних! До останку віддаєте всі сили заради порятунку верхньорогачицьких пацієнтів. Низькии? вам за це уклін! На щастя, епідеміологічна ситуація в громаді та в Україні почала покращуватися! Тож, щиро вірю, що наи?складніші часи вже позаду, і скоро ми зможемо повернутися до звичних всім нам життя й роботи!», - підкреслила в своєму вітанні очільник громади.

Світлана Коротун побажала медикам щастя і радості, світлих перспектив, міцного імунітету від хвороб та конфліктів, здоров’я та вдячних пацієнтів!

Музичними вітаннями, всіх причетних до свята, привітали також артисти Верхньорогачицького будинку культури.