На порядку денному призов громадян на строкову військову службу

Дата: 16.06.2021 16:32

На порядку денному призов громадян на строкову військову службу

Сьогодні, 16 червня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, взяла участь в нараді щодо організації призову громадян на строкову військову службу, яка відбулася під головуванням першого заступника голови Каховської райдержадміністрації Андрія Лимана на території сусідньої Великолепетиської громади.

До міжвідомчого заходу також долучилися голови Великолепетиської та Рубанівської ОТГ – Максим Колокот та Олег Куратов відповідно, а також військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Херсонської області Андрій Швець та начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка.

На нараді йшлося про поточний стан організації та проведення призову громадян у територіальних громадах Каховського району.

У результаті засідання було вирішено активізувати роботу з проведення осіннього призову та забезпечення виконання планового завдання по призову громадян на строкову військову службу в поточному році.