Увага! Прийом громадян щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно і видачі результатів даних послуг відновлено!

Дата: 16.06.2021 13:44

Шановні жителі Верхньорогачицької громади!

Запрошуємо вас, до сектору «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради для отримання послуг державної реєстрації прав на нерухоме майно,а саме права власності на нерухоме майно та реєстрації договорів оренди земельних ділянок, а також державної реєстрації юридичних осіб, ФОП, видача витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, замовлення та отримання витягів з Державного земельного кадастру на земельні ділянки, перевірки наявності кадастрових номерів у Публічній кадастровій карті та ін.

Просимо тих, хто отримав повідомлення у вигляді SMS, або телефонного дзвінка про результати замовлених послуг підійти до адміністраторів Центру та отримати документи.

Дякуємо всім за розуміння!