Верхньорогачицька громада стала фіналістом  конкурсу «Наша громада»

Дата: 16.06.2021 08:34

Верхньорогачицька громада стала фіналістом

конкурсу «Наша громада»

Верхньорогачицька громада подала заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі «Наша громада» організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

Наразі проєкт громади «Комфортні дороги – корок у майбутнє» успішно пройшов два етапи конкурсу та за результатами Інтернет-голосування ввійшов до 26-ти громад-фіналістів зі всієї України, які боротимуться за головний приз – 500 тис.грн для реалізації задуму проєкту громади.

Із 21 червня до13 серпня поточного року проходитиме третій етап конкурсу, який передбачає подачу детального опису проекту та додаткових документів.

Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня. Результати оцінювання та оголошення переможця конкурсу будуть відомі 30 вересня.

Також упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ знайомитимуть українців із проєктами всіх 26 фіналістів конкурсу. Сюжети можна буде подивитися в програмах «Факти» та «Вікна».

Працюємо далі!