До бюджету Верхньорогачицької громади надійшло понад 12 мільйонів гривень податків

Дата: 14.06.2021 09:52

До бюджету Верхньорогачицької громади надійшло

понад 12 мільйонів гривень податків

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня – травня 2021 року місцевий бюджет Верхньорогачицької громади отримав 12,2 млн гривень податків і зборів.

Найбільшу питому вагу забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. З початку року до місцевої скарбниці надійшло 7,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Єдиного податку платники перерахували 2,8 млн гривень.

Третє місце серед надходжень посідає податок на майно, надходження від якого складають 2,1 млн гривень.

У Верхньорогачицькій ДПІ зазначають, що позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету досягнуто завдяки злагодженій роботі податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінному ставленню платників до сплати податкових зобов’язань.

Підпишіться на сторінку Державної податкової служби України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!