Оголошення про намір підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання Чистопільським СКГ Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 30.04.2021 14:21

На виконання п.2 розділу 2 Порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання з обґрунтуванням такої необхідності,затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р.№130 Чистопільське сільське комунальне господарство Верхньорогачицької селищної ради доводить до відома споживачів, що має намір здійснити у 2021 році зміну тарифу на централізоване водопостачання.

Чистопільське СКГ повідомляє, що діючі тарифи на послуги з водопостачання були встановлені 27.04.2017 р. рішенням Чистопільської сільської ради:

на централізоване водопостачання для населення – 13 грн. за м3;

для бюджетних організацій та інших споживачів – 20 грн. за м3.

З метою належного функціонування підприємства виникла нагальна потреба приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Основними чинниками, що вплинули на ріст собівартості водопостачання, є постійне зростання основних складових тарифу, зокрема зростання електроенергії, мінімальної заробітної плати, паливно-енергетичних ресурсів, податків, обов’язкових платежів.

Згідно наданих розрахунків тариф на централізоване водопостачання для споживачів Чистопільського СКГ становитиме:

для населення  - 20 грн. за 1 м3;

для бюджетних організацій, інших споживачів – 30 грн. за 1 м3.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 10 днів з дня виходу оголошення за адресою: с.Чистопілля,вул. Вишнева, 4а.