61 запит на отримання публічної інформації надійшов до податкової

Дата: 08.06.2021 10:09

61 запит на отримання публічної інформації надійшов до податкової

Протягом січня - травня 2021 року до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 61 запит на отримання публічної інформації. З них: 29 запити отримано поштою, 12 - електронною поштою, 20 - нарочно.

Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 45 запитів від фізичних осіб, 7 - від юридичних осіб, 4 - від представників ЗМІ, 5 – від громадських об’єднань громадян.

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати копії документів про нарахування податків, інформацію щодо проведення перевірок різних категорій платників податків, стан сплати та списання ЄСВ, податкового боргу, організаційну структуру та положення відомства, статистичну інформацію щодо кількості фізичних осіб - підприємців та сплати ними єдиного податку, надходжень податків і зборів, іншу податкову інформацію.

Детальніше - https://kherson.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/zviti-schodo-zadovolennya-zapitiv/472711.html