Завітайте до податкових інспекцій для проведення звірки щодо об’єктів нерухомого майна або земельних ділянок

Дата: 02.06.2021 09:52

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що власники земельних ділянок та/або нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, які отримали податкове повідомлення-рішення про нараховану суми податку, зобов’язані протягом 60 днів з моменту вручення такого повідомлення сплатити на зазначені реквізити суму визначеного платежу.

У разі, якщо громадянин отримав податкове повідомлення-рішення від ДПС про нараховану суму податку на майно, яке йому не належить, або ж містить неточну інформацію щодо належного громадянину майна, рекомендуємо провести звірку.

Аби звірити дані щодо об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку та їх загальної площі, права на користування пільгою із сплати податку, розміру ставки податку та нарахованої суми податку, громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

Запрошуємо громадян до Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для проведення звірки даних.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook – дізнавайтеся про податкові новини першими: https://www.facebook.com/TaxUkraine.