Відбулося засідання ініціативної групи з формування складу Молодіжної ради

Дата: 07.06.2021 12:04

Відбулося засідання ініціативної групи з формування складу Молодіжної ради

Третього червня 2021 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради Верхньорогачицької селищної ради.

Як підкреслила, спеціаліст відділу освіти, культури,молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Ліна Ліснича молодіжна рада – консультативно-дорадчий, представницький орган Верхньорогачицької селищної ради. Мета його діяльності – залучення молоді громади до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у розв’язанні питань, пов’язаних із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади.

Під час засідання члени групи ознайомилися з Положенням про Молодіжну раду і про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради.

Також було обрано голову ініціативної групи – Антоніну Бедюх.

Крім того, ініціативна група розглянула 12 заяв кандидатів до складу Молодіжної ради та обговорила дату проведення Установчих зборів, на яких відбудеться презентація кожного кандидата на членство та обрання голови Молодіжної ради.