У Верхньорогачицькій громаді робоча група з питань легалізації заробітної плати здійснила черговий рейд

Дата: 04.06.2021 14:20

Робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Верхньорогачицької селищної ради продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Третього червня 2021 року рейд відбувся селищем Верхній Рогачик. Роботу проведено з 14 суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сферах торгівлі, побутового обслуговування та закладах харчування.

Під час рейду фахівці, що входять до складу робочої групи, також вчергове проконсультували підприємців та їх робітників щодо безумовного виконання законодавства в частині оформлення найманих працівників.

Повідомляємо, що в ході проведення відповідних рейдів, за попередні два місяці вдалося викрити суб’єктів господарювання, які порушують трудове законодавство та відповідно легалізувати 6 найманих працівників.