Випускний бал у Первомаївському дитсадку

Дата: 04.06.2021 09:44

Випускний бал у Первомаївському дитсадку

Перший випускний бал – красива сукня, надзвичайно святково прибрана зала, гості… А ще перший вальс, слова вдячності, схвильована вихователька, перший важливий підсумок, перший диплом. І радісне, хвилююче передчуття змін у дітей та батьків.

1червня, у День захисту дітей, свого найголовнішого свята, випускного балу, дочекалися і вихованці Первомаївського ясла-садка «Барвінок».

З нагоди свята дітвора разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму. Хвилюючі моменти виступів юних талантів не залишили байдужими присутніх на святі. Кожне слово, кожен віршик випускників були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

Настала урочиста мить – завідувач закладу Ніна Король вручила випускникам дипломи про закінчення навчання у садочку та побажала гарних оцінок у школі.

Не залишив без уваги малюків і староста Первомаївського старостинського округу Павло Слабенко, який тепло привітав дошкільнят з першим у їхньому житті випускним балом, а також із Днем захисту дітей та подарував смаколики не тільки випускникам, а й усім вихованцям ЗДО.

Не менше схвильованими за дітей були і їхні батьки. Вони привітали малят зі святом і на згадку про себе подарували для дитячого садочка ламінатор.