Попередження про перевірку системи оповіщення
Дата: 03.06.2021 11:43
Кількість переглядів: 255
Попередження про перевірку системи оповіщення
Шановні мешканці та гості Верхньорогачицької громади!
Повідомляємо, що 08 червня 2021 року на території Верхньорогачицької селищної ради буде проводитися комплексна перевірка готовності територіальної системи централізованого оповіщення з включенням о 12:05 год електричних сирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації. Зокрема, телерадіоканалом ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН» з 12:10 год. по 12:20 год.
Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Сповістіть про це рідних, знайомих, сусідів, особливо дітей та людей похилого віку!
Всім гарного та безпечного дня!