Щира вдячність за допомогу в ремонті доріг громади

Дата: 03.06.2021 11:19

Щира вдячність за допомогу в ремонті доріг громади

Стан дорожнього покриття – болюча тема та проблема більшості громад країни! Не є винятком і наша Верхньорогачицька селищна рада.

Однією із доріг, що вражена ямковістю та потребує невідкладного ремонту був відрізок автошляху на в’їзді до села Первомаївка Первомаївського старостинського округу.

За ініціативи старости округу Павла Слабенка та фінансової допомоги місцевих мешканців – Михайла Міщенка, Павла Аліпова, подружжя Олександра та Лідії Морозових, Валерія Чаплинського, Анатолія Забутнього, братів Давіда та Карена Паргевян було виконано ямковий ремонт вищевказаної ділянки дороги на який благодійники надали 22 тисячі гривень.

Дуже приємно, що серед мешканців селищної ради є ті, кому небайдужі проблеми громади.

Щиро дякуємо за вашу позицію, за розуміння ситуації та проблем новоствореної громади!

А ще завертаємо увагу, що селищна рада одним із пріоритетних завдань визначила поліпшення дорожнього покриття населених пунктів громади в межах наявного фінансового ресурсу.

Наразі, за дорученням селищного голови, старости округів надали найбільш небезпечні та уражені ділянки доріг, ремонт яких розпочнеться найближчим часом.