На засіданні сесії Верхньорогачицької селищної ради затвердили цільові програми

Дата: 02.06.2021 23:45

На засіданні сесії Верхньорогачицької селищної ради затвердили цільові програми

Другого червня відбулося пленарне засідання VIII сесії селищної ради під час якого депутати затвердили дві цільових програми на 2021-2025 роки та одну – на 2021 рік.

Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Верхньорогачицької селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій передбачає впровадження організаційних засад функціонування системи протипожежного захисту, створення єдиної системи забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також ряд організаційних, профілактичних та практичних заходів. Орієнтовний обсяг видатків бюджету на фінансування Програми становить 7146,3 тис.грн.

Програма протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 на території Верхньорогачицької територіальної громади розрахована на 2021 рік. Вона, зокрема, передбачає виконання першочергових заходів, спрямованих на протидію, профілактику та боротьбу з коронавірусом та доступність медичної допомоги для хворих. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми становить – 451,0 тис.грн.

Також у ході засідання затвердили програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку. На реалізацію програми передбачили 8800,3 тис.грн.

Рішення були прийняті одноголосно та попередньо опрацьовані на спільному засіданні постійних профільних комісій селищної ради.