Відбулося засідання восьмої сесії селищної ради

Дата: 02.06.2021 22:50

Відбулося засідання восьмої сесії селищної ради

Сьогодні, 2 червня 2021 року, під головуванням очільника громади Світлани Коротун відбулося засідання восьмої сесії Верхньорогачицької селищної ради VIII скликання.

Обранці ради плідно попрацювали, розглянувши 55 питань порядку денного.

Зокрема, було затверджено низку програм, внесені зміни до бюджету на 2021 рік, прийняті рішення про набуття та здійснення повноважень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, про надання згоди на прийняття майна з державної у комунальну власність громади, затвердження звіту фінансового плану центру первинної медико-санітарної допомоги.

Також представники депутатського корпусу прийняли ряд рішень, що стосувалися земельних питань.

У результаті роботи засідання депутатами було прийнято відповідні рішення з якими, у встановлений законодавством термін, можна буде ознайомитися на сайті селищної ради в розділі «Документи».

Один проєкт рішення було знято з розгляду в зв’язку з виробничою необхідністю, чотири – повернуто на доопрацювання та 6 рішень – не прийнято.