Оголошення про намір коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання КП «ВКГ селища Верхній Рогачик»
Оголошення
про намір коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання
КП «ВКГ селища Верхній Рогачик»
Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 , комунальне підприємство «Водопровідно-каналізаційне господарство селища Верхній Рогачик » повідомляє про намір коригування тарифу на централізоване водопостачання .
Причинами перегляду тарифів на послуги з водопостачання є зростання основних складових тарифу, які переглядались в 2020 році, а саме:
- розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2021р. зріс на 27 % у порівнянні до 2020 року;
- вартість електроенергії на 42 % в порівнянні до 2020 року;
Вартість основної складової тарифів на централізоване водопостачання змінилася з причин, які не залежать від комунального господарства .
Метою перегляду тарифу є приведення його до рівня, який покриває всі витрати в собівартості послуг для належного функціонування підприємства та забезпечення безперервності надання послуг з водопостачання.
Розрахунковий (плановий ) тариф на централізоване водопостачання має наступний розмір :
-для населення -20 грн за
-для бюджетних організацій -21,36 грн. за 1 м3 з ПДВ;
-для інших споживачів – 22,00 грн. за
Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, приймаються у письмовій формі з26.04.2020 р. до06. 05.2020 року за адресою: смт. Верхній Рогачик ,вул.Центральна, 83.