У населених пунктах Верхньорогачицької громади змінили тарифи на послуги з централізованого водопостачання

Дата: 01.06.2021 16:43

Під час чергового засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради були прийняті рішення про встановлення/коригування тарифів на централізоване водопостачання по смт Верхній Рогачик, селах Чистопілля та Кожум’яки.

Як інформували директори водопровідно-каналізаційних господарств Сергій Давидко (смт Верхній Рогачик) та Наталія Калюжна (с.Чистопілля) намір змінити тарифи на послуги водопостачання має чітке економічне обґрунтування.

Перш за все підвищення тарифу пов’язане із зростанням цін на енергоносії.

Також зросли ціни на паливо-мастильні матеріали і матеріали, необхідні для проведення ремонтних робіт, збільшилась вартість послуг інших підприємств, яким користуються комунальні господарства для реалізації своєї діяльності – хлорування, лабораторні дослідження безпечності та якості питної води.

Крім того, підвищився й розмір мінімальної заробітної плати.

Тож, аби покрити власні витрати та забезпечити безперебійне водопостачання, підприємства змушені підвищити тарифи на послуги з централізованого водопостачання.

Відповідно до прийнятих рішень розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання матиме наступний розмір:

по смт Верхній Рогачик

- для населення – 20,00 грн за 1 м3 з ПДВ;

- для бюджетних установ – 21,36 грн. за 1 м3 з ПДВ;

- для інших споживачів – 22,00 грн. за 1 м3 з ПДВ.

по с. Чистопілля та с.Кожум’яки

- для населення – 20,00 грн за 1 м3;

- для населення без лічильника – 80,00 грн;

- на 1 голову ВРХ – 48,00 грн;

- полив без лічильника – 120,00 грн за 1 сотку.

- для бюджетних установ – 30,00 грн. за 1 м3;

- для інших споживачів – 30,00 грн. за 1 м3.

Дані рішення наберуть чинності через 15 днів із дати опублікування в засобах масової інформації.