У більшості шкіл Верхньорогачицької громади відлунали «останні дзвоники»

Дата: 01.06.2021 13:28

У більшості шкіл Верхньорогачицької громади відлунали

«останні дзвоники»

Промайнув іще один навчальний рік та настала мить прощання зі школою.

Зважаючи на корективи, які вносила пандемія COVID-19, структуру навчального року та виконання навчальних планів у більшості шкіл Верхньорогачицької громади 28 та 31 травня 2021 року відлунали останні дзвоники. Проте, для школярів Первомаївського та Ушкальського закладів повної загальної середньої освіти святкові лінійки пройдуть 3, 7 та 8 червня поточного року.

Так, цього року в закладах освіти знання здобували – 996 школярів, із яких 4 класи завершили – 94 дитини, 9 класів – 82 учні та 11 – 66 випускників.

Приємно відзначити, що серед випускників 11-х класів, за високі досягнення у навчанні, цього року маємо одну золоту медаль – учениця Верхньорогачицького закладу повної загальної середньої освіти Вікторія ВАСИЛЕНКО.

Тож, щиро вітаємо всіх учасників навчально-виховних процесів із завершенням чергового навчального року. Випускникам, перш за все, бажаємо вдалої здачі ЗНО та вступу до обраних ВУЗів, педагогам – творчого натхнення на новий навчальний рік, батькам – сил, терпіння та мудрості, а всім школярикам – чудових та змістовних канікул!

В добру путь!