Голосування за проєкти громад в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Наша громада» - ЗАВЕРШЕНО!

Дата: 01.06.2021 11:38

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Повідомляємо, що голосування за проєкти громад в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Наша громада» організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – завершено!

Підсумки онлайн-голосування та експертного журі будуть оприлюднені організаторами конкурсу 10 червня 2021 року!

Наразі наша Верхньорогачицька громада показала гарний результат – майже три тижні ми трималися в числі лідерів! Проте, останні декілька днів щось пішло не так!

Але ми не втрачаємо надії та оптимізму – щиро віримо в позитивний результат конкурсного відбору!

Щиро дякуємо всім хто доклав неймовірних зусиль до наближення поставлених цілей, хто працював з громадою на місцях та у соціальних мережах!

Шановні земляки, сьогодні впевнено можемо сказати, що нам є чим пишатися – нашими людьми та згуртованістю, а також ми маємо над чим працювати – розвитком рідної Батьківщини на благо її мешканців!