Відбулася робоча нарада селищного голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради

Дата: 31.05.2021 15:21

В останній день весни, 31 травня 2021 року, відбулася робоча нарада селищного голови Світлани Коротун із керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.

Традиційно одним із перших було обговорено питання щодо стану епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території громади коронавірусної хвороби COVID-19.

За інформацією медиків наразі кількість хворих на коронаровірусну інфекцію сягає 8 чоловік. За минулий тиждень зареєстровано 2 нових випадки інфікування COVID-19, з них 1 чоловік, 1995 р.н. із села Первомаївка та 1 дитина, 2010 р.н. жителька смт Верхній Рогачик.

Разом із тим було розглянуте питання щодо вакцинації місцевого населення. Як повідомив головний лікар ЦПМСД Анатолій Щербак найближчим часом планується вакцинація другою дозою вакцини Covishield/AstraZeneca, а також першою дозою вакцини – Comirnaty (Pfizer BioNTech).

Також були опрацьовані організаційні питання, які потребують вирішення на засіданнях профільних комісій та сесії селищної ради, питання участі в конкурсах різних рівнів та реалізації проєктів розвитку громади.

По закінченню засідання селищним головою було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.