Шановна верхньорогачицька громадо та всі друзі степового верхньорогачицького краю!

Дата: 31.05.2021 09:01

Сьогодні останній день голосування ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Наша громада» організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Рейтинг фіналістів змінюється щосекунди – бувши в 13-ці лідерів, за останній день, Верхньорогачицька громада різко почала втрачати позицію!

Тож, можливо, саме від вашого голосу залежить перемога проєкту Верхньорогачицької громади «Комфортні дороги – крок у майбутнє» в ІІ етапі конкурсу – онлайн голосуванні!

Просимо всіх підтримати проєкт громади своїм голосом та наблизити ідею до втілення в реальність!

Для голосування зайдіть за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/verkhnorohachytska-hromada