При виконкомі Верхньорогачицької селищної ради утворили комісію з питань захисту прав дитини

Дата: 28.05.2021 15:37

Під час чергового засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, що відбулося 28 травня 2021 року, члени виконкому одноголосно схвалили рішення про утворення комісії з питань захисту прав дитини.

Як підкреслила начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради Олена Ігнатенко, основним завданням комісії буде сприяння в забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Також, члени виконавчого комітету затвердили положення про комісію та її персональний склад.

Так, головою комісії визначено селищного голову – Світлану Коротун, заступником голови комісії – заступника селищного голови Дмитра Безрідного, секретарем комісії – спеціаліста служби у справах дітей Андрія Біломутова.

До складу комісії увійшли й 10 її членів, із числа фахівців селищної ради – Андрій Трапенов, служби у справах дітей та соціальної роботи – Олена Ігнатенко, Людмила Грицаєнко, Оксана Катеринська, освіти – Світлана Нестеренко, медицини – Оксана Мельник, а також поліцейський – Владислав Терещенко, практичний психолог – Вікторія Приходько, депутати обласної ради – Михайло Романій та Наталія Тарасова.

Із прийнятим рішення можна ознайомитися на офіційному вебсайті селищної ради в розділі «Документи».