Відбулось засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 28.05.2021 15:01

Відбулось засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

28 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Світлани Коротун.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань із різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету селищної ради члени виконкому заслухали та обговорили звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2021 року та про роботу КЗ «Публічна бібліотека Верхньорогачицької селищної ради».

Далі члени виконкому опрацювали питання щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання по селищу Верхній Рогачик та Зеленівському старостинському округу, а також встановлення тарифу на водопостачання по Чистопільському старостинському округу.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 11 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення з якими можна ознайомитися на офіційному вебсайті селищної ради в розділі «Документи».