У харчоблоки шкіл та дитячих садків Верхньорогачицької громади придбали нове холодильне обладнання

Дата: 25.05.2021 22:45

З метою забезпечення технічної бази закладів освіти Верхньорогачицької селищної ради було здійснено закупівлю нового холодильного обладнання.

А саме, для Ушкальського закладу повної загальної середньої освіти придбали холодильник «Атлант». Для Первомаївського закладу повної загальної середньої освіти – морозильну скриню «Атлант», а для Первомаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок» –холодильник однокамерний «Ардесто».

Загальна вартість придбання технологічного обладнання для харчоблоків закладів освіти становить – 17 664 грн.