Оголошуємо онлайн-конкурс малюнків «Щаслива мрія дитинства»  для дітей віком до 14 років!

Дата: 25.05.2021 09:50

Оголошуємо онлайн-конкурс малюнків «Щаслива мрія дитинства»

для дітей віком до 14 років!

Фото без описуЗа ініціативою та підтримкою Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей запрошуємо дітей до 14 років та їх батьків/осіб, що їх замінюють взяти участь в онлайн-конкурсі малюнків «Щаслива мрія дитинства».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно з 25 по 30 травня 2021 року, опублікувати в коментарях під даним дописом дитячий малюнок, на якому зобразити власну дитячу мрію! Формат – довільний! Чим креативніше, тим краще!

Шановні дорослі, звертаємо вашу увагу! Саме ви можете допомогти своїй дитині стати учасником конкурсу та опублікувати її малюнок на нашій сторінці! Чим більше вподобайок набере робота вашої дитини, тим більший шанс на перемогу! Тож, репост вітається!

Висвітлення робіт переможців відбудеться 31 травня 2021 року!

Нагородження переможців відбудеться 1 червня 2021 року!

Призовий фонд:

І місце – смарт-браслет;

ІІ місце – ящик морозива;

ІІІ місце – пляшка для води My BOTTLE.

Обов’язкові умови:

1. Бути жителем Верхньорогачицької громади.
  2. Бути підписаним на сторінку Верхньорогачицької селищної ради.
  3. На малюнку вказати прізвище, ім’я та вік дитини.
  4. Один учасник – один малюнок!

Результат онлайн-голосування буде оцінюватись станом на 10:00 год. 31 травня 2021 року.

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас та ваших дітей активно долучитися до конкурсу, запросити підтримати вас своїх друзів та знайомих! Адже, 3-є учасників, малюнки яких наберуть найбільшу кількість вподобань, буде особисто відзначено призами від селищного голови!

P.S. Кожен малюнок отримає гарантований вподобайчик від нас! А всіх інших запрошуємо долучитися та підтримати верхньорогачицьких дітлахів! Поширюйте цей допис! Всім гарного дня та міцного здоров’я!