Пошук

Блискучий виступ вихованців ДЮСШ Верхньорогачицької селищної ради на змаганнях з пауерліфтингу

Дата: 23.05.2021 23:19
Кількість переглядів: 242

Фото без опису

У результаті кропітких тренувань та чіткого дотримання програми, спортсмени Верхньорогачицькоъ ДЮСШ показали надихаючий результат на змаганнях з пауерліфтингу федерації KRAWA, що проходили 23 травня 2021 року в місті Запоріжжя.

Верхньорогачицьку громаду представляли Федорук Анатолій у ваговій категорії 67,5 кг та Пилипенко Артем, у ваговій категорії 110 кг.

Виступ Федорука Анатолія став тріумфом змагань, адже юнак не лише виконав норматив майстра спорту зі станової тяги, але й встановив рекорд України зі станової тяги World Powerlifting Federation KRAWA та додав до своїх досягнень кубок абсолютного чемпіонства безекіперовочної станової тяги серед юніорів.

Гарний результат показав також і Пилипенко Артем – виборовши І місце зі станової тяги у ваговій категорії 110 кг.

Вітаємо хлопців та їх тренера Євгена Грушецького, а також бажаємо завжди досягати всіх амбітних цілей! Пишаємося!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису