Вітаємо переможців та учасників змагань!

Дата: 21.05.2021 17:12

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Цього року на свято родинного спорту «Тато, мама, я - спортивна сім’я» зібралися 8 сімей.

Змагання проводилися на базі тенісного спортивного майданчику Верхньорогачицької селищної ради.

Загальний дух захопив учасників уже з першого завдання. Кожен наступний етап додавав здорового азарту. Серед команд було проведено 6 естафет та вікторина на спортивну тематику.

За підсумками змагань у напруженій боротьбі І місце здобула родина Бикових Віталія, Альони, Анастасії; ІІ місце сім’я Лиференко Миколи, Алли, Анатолія ; ІІІ місце сім’я Пилипенко Віталія, Ольги, Дениса.

Дякуємо сім’ям: Кучеренко Андрію, Ользі, Анні; Тарасовим Олександру, Олені, Костянтину; Мульським Михайлу, Ірині, Максиму; Новак Дмитру, Оксані, Вікторії та Кубанкіним Олександру, Олександрі та Станіславу за активну участь у змаганнях.

По закінченню спортивного свята всі команди нагородженні грамотами, подяками, цінними призами та солодкими подарунками.

Бажаємо, щоб у кожній родині було все дружно та всі були здорові !