Продовжуються роботи з ремонту приймального відділення Верхньорогачицької лікарні

Дата: 21.05.2021 17:09

Сьогодні, 21 травня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун перебувала з робочим візитом у КНП «Верхньорогачицька лікарня» в ході якого ознайомилися зі станом ремонтних робіт у приймальному відділенні медичного закладу.

Наразі в закладі завершено роботи із облаштування санітарних кімнат для мало мобільних груп населення.

Далі, за кошти, що надійшли на р/р благодійної організації «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток» планується закупівля та встановлення сучасних дверей до приміщень відділення, а також проведення всіх оздоблювальних робіт у палатах відповідно до встановлених Національною службою здоров’я України вимог.