Розчистку узбіч автодороги О220501 (Верхній Рогачик – Новомиколаївка) завершено

Дата: 19.05.2021 15:54

Розчистку узбіч автодороги О220501 (Верхній Рогачик – Новомиколаївка) завершено

Понад два місяці тривало організоване прибирання узбіччя автодороги О220501 (Верхній Рогачик – Новомиколаївка) до якого долучилися працівники Верхньорогачицької селищної ради та її структурних підрозділів, організацій та установ району.

Так, за цей час спільними зусиллями мешканців громади від чагарників, дикорослої порослі, аварійних дерев та сухостою очистили 12 кілометрів узбіччя автошляху по обидва боки.

Тепер сподіваємось на якнайшвидший початок ремонту даної автомобільної дороги. Адже, за попередньою домовленістю з державною установою «Місцеві дороги Херсонщини» однією з умов проведення ремонтних робіт дорожнього покриття автодороги О220501 (Верхній Рогачик – Новомиколаївка) є виконання комплексу заходів із очистки придорожньої смуги від дикорослої порослі, сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.