Цінова пропозиція Дитячий тур «HAPPY CAMP»

Дата: 12.05.2021 13:25

Цінова пропозиція Дитячий тур «HAPPY CAMP»

Адміністрація ООГ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України» проводить продаж путівок – Дитячий тур «HAPPY CAMP» у сезон «Літо 2021».

Дитячий тур «HAPPY CAMP» до нашого табору – це організоване літнє бюджетне дозвілля у місті-курорті Скадовську Херсонської області для яскравих і активних, для тих, хто хоче і може поєднувати оздоровлення, активний відпочинок, творчість, спорт, емоційні екскурсії, загадки і квести!

ДЗОВ ім. Гагаріна – це ідеальне місце для дитячого оздоровлення та відпочинку, тому що: заклад має ідеальне розташування, енергію сонця, моря та повітря, що сприяє зміцненню здоров'я дітей, у таборі організовано медичний супровід лікаря-педіатра і медичних сестер.

Є обладнаний медичний пункт з необхідними ліками і засобами для надання першої медичної допомоги. У нашому таборі чудовий власний пляж з блакитними хвилями, на якому хочеться загоряти та купатися без кінця. На морі діти перебувають 5 годин: 3 години до обіду, 2 години після обіду під обов'язковим наглядом медиків, інструктора з фізичної культури та плавання, матроса-рятувальника і загонових вихователів.

ДЗОВ має світлу затишну їдальню на 250 місць, для дітей організовано повноцінне збалансоване 5-ти разове харчування. У постійному асортименті – свіжі, стиглі, екологічно чисті овочі та фрукти Таврійського краю, щоденна свіжа випічка власного виробництва. Харчування смачне та корисне, великі порції. Працівники харчоблоку - майстри своєї справи, які чудово готують смачні страви на воді із власної артезіанської свердловини. Якість продуктів і умови приготування безперервно контролюється командою професіоналів. Питний режим підтримується протягом доби.

Відпочинок у закладі цікавий, захоплюючий та безпечний, адже дирекція та старший педагогічний склад дитячого табору має багаторічний досвід роботи в таборі "Артек" (Крим).

В нашій команді сертифіковані вожаті, які пройшли конкурсний відбір і педагогічну підготовку, енергійні, життєрадісні, талановиті, щирі, терплячі - вони всю зміну піклуються про дітей і дарують їм гарний настрій, клубна програма дитячого табору враховує всі вікові та психологічні особливості сучасних дітей і підлітків.

Заклад має огороджену по периметру територію і знаходиться під цілодобовою спеціалізованою охороною.

Висококваліфікований колектив табору, який має багаторічний досвід, щоденно дбає про те, щоб діти не тільки смачно їли і міцно спали, а й повезли з табору додому приємні спогади, глибокі враження та смак табірної романтики.

Вартість Дитячого туру «HAPPY CAMP» у 2021 році, складає 490,00 грн. за добу на одну особу, яка включає: енергію моря, сонця та повітря; оздоровлення, цілодобове медичне обслуговування; активний відпочинок та продуктивне дозвілля; розвиток резервних здібностей і можливостей, творчість без кордонів шаблонів; клуби на будь-який смак; виховання свободи і виховання свободою; щоденні шоу-програми, креативні проекти і квести; створення ситуації особистого та командного успіху; 5-ти разове збалансоване раціональне харчування; проживання та страхування; цілодобову службу охорони.

ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП ДІТЕЙ З ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД ХЕРСОНЩИНИ ДІЄ СИСТЕМА ЗНИЖОК ДО 10%, ПЕРЕДБАЧЕНІ ДОДАТКОВІ БОНУСИ ТА ЗРУЧНИЙ ГРАФІК ЗАЇЗДІВ НА 10, 14, 18 ТА 21 ДЕНЬ.

Більш детальну інформацію про заклад, умови, фото- та відео організації оздоровлення і відпочинку можна отримати, відвідавши офіційний сайт Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України www.ppdu.ks.ua , розділ CAMP GAGARINA; про знижки та бонуси, зателефонувавши директору ДЗОВ Гагаріна Мулярову Тарасу Вікторовичу за номером +380665429303 (viber).