Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу: у Верхньорогачицькій громаді відзначили День Перемоги

Дата: 09.05.2021 14:01

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу:

у Верхньорогачицькій громаді відзначили День Перемоги

З нагоди 76-ї річниці перемоги у Другій світовій війні у селищі Верхній Рогачик, біля Монументу Слави відбувся святковий мітинг до Дня Перемоги.

Вшанувати звитягу батьків, дідів та прадідів зібралося чимало верхньорогачан та гостей громади.

З вітальним словом до присутніх звернулась Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун: «Шановні присутні, давайте у ці поминальні дні, що цього року збігаються зі святом славної Перемоги в скорботі схилимо голови перед обелісками тим самим вшануємо пам’ять кожного воїна-визволителя! Згадаємо, що людський вимір ціни перемоги – мільйони життів наших земляків, які не повернулися з фронтів, розстріляних, закатованих чи передчасно померлих від воєнних ран! Саме тому, сьогодні, 9 травня, через 76 років воєнного лихоліття – у священний День Перемоги, перш за все я бажаю кожному із вас миру! Нехай всі війни завершаться й щасливо живе наша рідна країна! А в кожній верхньорогачицькій родині панує благополуччя, злагода та здоров’я!»

Слово мав також перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков.

Від імені вдячних нащадків воїнів-визволителів виступили артисти Верхньорогачицького будинку культури, музичної школи, будинку дитячо-юнацької творчості та аматори мистецтва. Як символи миру і спокою на рідній землі вони випустили в небо повітряні кульки. А урочиста музика, радісні та водночас сумні посмішки створили неповторну атмосферу єдності та відчуття свята Перемоги.

Після хвилини мовчання за загиблими в Другій світовій війні та в бойових діях на сході України відбулось покладання квітів до Монументу Слави та Вічного вогню.