Молебень за мир та перемогу відслужили на братському кладовищі біля Монументу «Скорботна мати» в селищі Верхній Рогачик

Дата: 09.05.2021 11:55

Зранку, 9 травня 2021 року, на братському кладовищі в селищі Верхній Рогачик пройшло поминальне богослужіння за загиблими у Другій світовій війні.

Молебень відслужив настоятель Храму Покрова Пресвятої Богородиці, протоієрей Віталій Шмигельський, який перед початком панахиди наголосив на значенні спільної пам'яті про всіх загиблих, їх героїчних звитяг та значенні набуття миру для всіх прийдешніх поколінь.

По завершенню молебню до обелісків невідомих солдат, загиблих земляків та Монументу, як символ вдячності й щирої пам’яті, верхньорогачани поклали живі квіти.

Після цього, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков та громадськість прослідували до Монументу Слави, де відбувся святковий мітинг на честь Дня Перемоги!