В Ушкальському старостинському окрузі вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне майбуття багатьох поколінь

Дата: 08.05.2021 15:33

На території Ушкальського старостинського округу до Дня пам'яті та примирення , а також до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочистий мітинг та покладання квітів.

Захід пройшов в селі Ушкалка біля пам'ятника Вічної слави. З привітальним словом до присутніх звернувся староста Руслан Чуприна, який у своєму виступі віддав данину пам’яті визволителям української землі та подякував за справжню мужність і незламність духу воїнів-визволителів.

Всіх загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання.