У Верхньорогачицькій громаді на поминальні дні посилять контроль за дотриманням карантинних заходів

Дата: 07.05.2021 17:20

Під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС Верхньорогачицької територіальної громади, що відбулось 7 травня 2021 року під керівництвом селищного голови Світлани Коротун обговорили необхідність дотримання карантинних вимог та заходів під час поминальних днів та травневих свят.

Зокрема, як повідомив начальник СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області Ігор Усенко буде забезпечено посилений контроль за недопущенням вживання їжі та спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань під час поминальних днів.

Крім того, посилене патрулювання, забезпечуватимуть COVID-патрулі, що контролюватимуть дотримання суб’єктами господарювання та населенням протиепідемічних заходів:

- наявність у громадян засобів індивідуального захисту;

- дотримання між особами соціальної дистанції;

- заборону роздачі їжі та напоїв населенню, а також розгортання польових кухонь.

Ознайомитися з прийнятим рішенням можна на сайті Верхньорогачицької селищної ради в розділі «Документи – ТЕБ та НС».