ID-картка – обов’язкова умова для участі в ЗНО 2021

Дата: 06.05.2021 15:39

ID-картка – обов’язкова умова для участі в ЗНО 2021

Для реєстрація школярів для зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до вишів учням варто завчасно потурбуватися про оформлення ІД-картки.

Для оформлення ID-картки по досягненню 14 років (вперше) існує простий алгоритм, потрібно:

захопити необхідні документи;

звернутися в обраний день до Верхньорогачицького РС України в Херсонській області, який знаходиться у новому приміщенні за адресою: провулок Лікарняний, 6, смт Верхній Рогачик;

в реальному часі самостійно простежити оформлення вашого документа;

отримати зручний сучасний паспорт-ID-картку.

Якщо підліток на момент оформлення паспорта ще не має реєстраційного номера облікової картки платника податків, можна також скористатися комплексною послугою ID -14, яку надають усі підрозділи Міграційної служби, – оформити паспорт з одночасним присвоєнням ідентифікаційного коду.

Ця послуга, як і саме оформлення паспорта вперше в 14 років, є безкоштовною.

Нагадаємо, що паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання. Тож не зволікайте і звертайтеся до Верхньорогачицького РС УДМС України в Херсонській області вже зараз – залиште фахівцям Міграційної служби турботу про документ, поки ви присвячуєте час підготовці до складання ЗНО.