Дорогі земляки від щирого серця вітаю вас з Воскресінням Христовим!

Дата: 02.05.2021 08:40

Дорогі земляки від щирого серця вітаю вас з Воскресінням Христовим!

Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям!

Бажаю, щоб ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби великодніх писанок, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнили цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.

А ще в цей святковий великий день я хочу побажати всім вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всіх починаннях!

Нехай Великдень принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                                     Світлана КОРОТУН