Села Самійлівського старостинського округу зазеленіють

Дата: 30.04.2021 15:16

Села Самійлівського старостинського округу зазеленіють

У Верхньорогачицькій селищній раді триває озеленення-2021 у рамках місячника з благоустрою.

Упорядковують та озеленюють території й у Самійлівському старостинському окрузі. Його працівники разом зі старостою Наталією Іванченко, депутатом селищної ради Любов Симчук та активом сіл – Михайленко Н.С., Ігнатенко В.І., Кришталь Ю.В., Артамонов С.Г., Нечипась О.І., Буряк І.Ю., Михайленко С.М., Михайленко О.М., Іванченко В.І. та Іванченко О.М. висадили близько 80 саджанців катальпи, верби, гібіскусу, самшиту, форзиції, черемхи, ялівця та берези.

Гуртом самійлівці та павлівці упорядкували центральний проспект села Самійлівка, місцевий парк та території прилеглі до ФАПів і сільського клубу.

Охайні та зелені села – наша спільна мета! Працюємо на благо громади та її майбутнього!