Робочий візит селищного голови до Самійлівського старостинського округу

Дата: 30.04.2021 10:44

Робочий візит селищного голови до Самійлівського старостинського округу

29 квітня 2021 року Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун та заступник селищного голови Дмитро Безрідний побували з робочим візитом у селі Павлівка Самійлівського старостинського округу.

В рамках робочого візиту селищний голова зустрілася з громадою округу, де обговорили питання, що стосуються покращення життєзабезпечення мешканців сіл – водопостачання, транспортне сполучення з центром громади, вуличне освітлення, обслуговування людей похилого віку послугами соціального забезпечення та інші.

Також окремо зупинилися на питаннях медичного обслуговування громади та проблемах розвитку галузі охорони здоров’я в умовах реформування.

Під час зустрічі присутні землевласники та землекористувачі домовились про підтримку галузі охорони здоров’я громади шляхом надання благодійної дороги на р/р благодійної організації «Ініціативи та розвиток».

Заздалегідь вдячні кожному небайдужому мешканцю громади за допомогу та підтримку. Добрі справи ніколи не залишаються непоміченими. Сподіваємось на подальшу співпрацю!