ЯК, ДЕ і КОЛИ освятити великодній кошик?

Дата: 30.04.2021 08:46

ЯК, ДЕ і КОЛИ освятити великодній кошик?

На Великдень жителі Верхньорогачицької громади, в умовах карантину, можуть освятити і благословити свої великодні кошики як на території храму селища Верхній Рогачик так і в населених пунктах селищної ради.

Саме про це повідомив протоієрей, настоятель Храму Покрова Пресвятої Богородиці Віталій Шмигельський під час зустрічі з селищним головою Світланою Коротун.

Відповідно до погодженого графіку Великодня Божественна літургія розпочнеться в ніч із 1 на 2 травня о 23.30 год у Храмі Покрова Пресвятої Богородиці, що в смт Верхній Рогачик та триватиме до 04.30 год.

Крім того, жителі сіл громади зможуть освятити паски на відкритому повітрі в центрі свого населеного пункту:

с. Первомаївка – 05.30 год

с.Таврійське – 06.00

с.Чистопілля – 06.30

с.Олексіївка – 07.00

с.Зелене – 07.30

с.Самійлівка – 08.30 (Храм Успіння Пресвятої Богородиці).

с. Ушкалка – 9.30

Проте, звертаємо увагу всіх вірян, що на території громади діють карантинні обмеження та вимоги під час Великодніх свят! А саме:

- здійснення температурного скринінгу тих, хто братиме участь у богослужіннях (селищна рада забезпечила священнослужителів безконтактними термометрами);

- наявності захисних масок, які закривають рот та ніс у вірян зокрема і на вулиці та біля храмів;

- дотриманням дистанції між людьми не менш як 1,5 метра;

- перебуванням у храмах людей у кількості, що не перевищує однієї особи на 4 квадратні метри;

- забезпечення повітряного обміну всередині приміщень храмів;

- збільшення кількості освячень і зменшення їх тривалості, а також допуску обмеженої кількості людей до приміщень церков;

- встановлення заборони на здійснення обрядів, що передбачають фізичний контакт (наприклад – поцілунки святинь).

Шановні земляки, ми робимо все можливе аби на ваших святкових столах цього року були освячені та благословенні паски! Тож давайте всі разом дотримаємося вимог карантину та зустрінемо Світле Христове Воскресіння в злагоді, порозумінні та доброму здоров'ї!