Карантин і Великдень: які обмеження діятимуть на території Верхньорогачицької селищної ради на час святкових днів

Дата: 29.04.2021 16:47

Саме про це говорили під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС Верхньорогачицької громади, яке відбулось 29 квітня 2021 року під головуванням селищного голови Світлани Коротун.

Так відповідно до рішення комісії на території Верхньорогачицької селищної ради на час Великодніх свят запровадять низку додаткових обмежувальних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

Зокрема, під забороною роздача їжі та напоїв населенню під час травневих свят, а також посилено контроль за недопущенням вживання їжі та спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань під час поминальних днів.

Крім того, в посиленому режимі працюватимуть COVID-патрулі та автопатрулі поліцейських СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області.

Слідкуватимуть також і за дотриманням протиепідемічних заходів під час святкування Великодня.

Так, літургія здійснюватиметься у звичайному форматі але з обмеженою кількістю вірян, які можуть одночасно перебувати в храмі. На вході до церкви здійснюватимуть температурний скринінг, а також контролюватимуть наявність захисної маски.

Великодній кошик освячуватимуть на прилеглій до церкви території із дотриманням соціальної дистанції між людьми не менш як 1,5 метра.

Також для розмежування потоків людей, що бажають освятити кошики настоятель Храму Покрова Пресвятої Богородиці смт Верхній Рогачик Віталій Шмигельський виїде окремо до населених пунктів громади відповідно до погодженого графіку.

Детальніше з рішенням комісії можна ознайомитися на вебсайті Верхньорогачицької селищної ради.

Шановні верхньорогачани, віднесіться з розумінням до запроваджених обмежень! Адже ми всі разом мусимо докласти максимум зусиль, щоб не допустити стрімкого збільшення випадків зараження коронавірусом на території селищної ради! Всім здоров’я та світлих, радісних свят!