Дата: 29.04.2021 10:59

21 квітня 2021 року провідним спеціалістом Верхньорогачицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) для працівників Верхньорогачицького районного сектору управління Державної міграційної служби України в Херсонській області проведено лекцію на тему: «Надання комплексної послуги «єМалятко» при державній реєстрації народження дитини».

Після закінчення лекції було надано чіткі та вичерпні відповіді на  запитання працівників РС УДМС в рамках комплексної послуги «єМалятко».