Сезон активного озеленення населених пунктів Верхньорогачицької селищної ради стартував!

Дата: 28.04.2021 00:25

У рамках місячника з благоустрою та відповідно до доручення Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун на територіях населених пунктів громади буде висаджено понад 600 саджанців дерев та кущів.

Цьогоріч на озеленення витрачено 40939гривень з бюджету селищної ради. Централізовано в ДП «Каховське лісове господарство», за заявками старост старостинських округів, придбали посадковий матеріал – саджанці берези, верби, катальпи, туї східної, ялини звичайної, черемхи, горобини червоної, сосни кримської, ялівця віргінського та козацького, дубу черешчатого, гібіскусу сірійського, форзиції та самшиту вічнозеленого, який днями буде висаджений на територіях сіл громади.

Закликаємо всіх дбайливо ставитись до зелених насаджень, адже вони запорука здоров`я для майбутніх поколінь верхньорогачан!