Замінено насос артезіанської свердловини для безперебійного водопостачання мешканців села Новознам'янка

Дата: 27.04.2021 23:26

Днями була здійснена заміна насоса артезіанської свердловини в селі Новознам'янка Бережанського старостинського округу Верхньорогачицької селищної ради.

До робіт із відновлення водопостачання активно долучилися місцеві чоловіки, депутат селищної ради Юрій Заткальницький та житель сусіднього Первомаївського старостинського округу Олександр Михайлович Македон, який надав спецтехніку.

Наразі водопостачання в селі відновлено.

Висловлюємо всім причетним до виконаних робіт велику вдячність за відповідальність та активну громадську позицію.