Звернення з приводу випадків вандалізму!

Дата: 27.04.2021 16:54

Дуже прикро констатувати, що на території Верхньорогачицької селищної ради мають місце випадки вандалізму – невідомі «люди» навмисно попсували знак, що розмежовує межі населених пунктів.

Так ми розуміємо, що нині змінився адмінустрій і зараз нас всіх об’єднує одна громада – Верхньорогачицька селищна рада до складу якої входять шість старостинських округів. Та чи справа у надписах на знаках чи вивісках? Мабуть, ні…. справа в нелюдській поведінці.

Тож офіційно повідомляємо, що наразі вже виготовляються нові вивіски для старостинських округів!

А ще звертаємося до жителів та гостей селищної ради з проханням дбайливо ставитися до майна громади. Якщо ви стали свідком вандалізму, прохання повідомляти про це за телефонами: 102 (поліція) або 5-14-40 (Верхньорогачицька селищна рада).

ПАМ'ЯТАЙТЕ: навмисне псування і знищення майна громади тягнуть за собою кримінальну відповідальність!